Wprowadzenie: Obserwowanie projektantów wnętrz na Instagramie może zainspirować Twój dom

Projektanci wnętrz na Instagramie to najlepsze źródła inspiracji dla dekoratorów wnętrz. Publikują swoje projekty i dzielą się przemyśleniami na temat ich wykorzystania.

Oto niektórzy z najpopularniejszych projektantów wnętrz na Instagramie:

– @mike_bamford –

– @sue_dell –

– @theswankinwolf –

– @elisabethlouisebrown

10 najbardziej lubianych projektantów wnętrz na Instagramie

10 najbardziej lubianych projektantów wnętrz na Instagramie to dobrze znane nazwiska w branży. Są znani ze swojej kreatywności i wykorzystania koloru. Najpopularniejsi projektanci wnętrz na Instagramie mają szerokie grono obserwujących i obserwujących każdy projekt. Niektóre mają ponad 500 000 obserwujących, podczas gdy inne mają mniej niż 100 000. Najpopularniejszym projektantem wnętrz na Instagramie jest ScottHamerson, który ma milion obserwujących i około 27 000 polubień pod jednym postem. . 10 najlepszych projektantów wnętrz obserwowanych na Instagramie to: 1. Scott Hamerson, 1 milion obserwujących i około 27 000 polubień każdego posta 2. Tami Rundle, 1,7 miliona obserwujących 3. Charlene Li, milion obserwujących 4. Lauren Sherman, 800 tys. obserwujących 5. Josh Gellner, 720 tys. obserwujących 6. Zespół Design Sponge składający się z 40 000 członków i 3 miliony polubień każdego posta 7-9 . Lori Goldstein i Sarah Richardson, każda z 200 tysiącami obserwujących; A 8/10 miejsce to remis między Karen Grant ze 160 tysiącami obserwujących i Kimberly McDonald ze 155 tysiącami obserwujących. Najpopularniejszym projektantem wnętrz na Instagramie jest Scott Hamerson, który ma milion obserwujących i około 27 000 polubień posta. . 10 najlepszych projektantów wnętrz obserwowanych na Instagramie to: 1. Scott Hamerson, 1 milion obserwujących i około 27 000 polubień na post 2. Tami Rundle, 1,7 miliona obserwujących 3. Charlene Li, 1 milion obserwujących 4. Lauren Sherman, 800 tys. obserwujący 5-6 . Josh Gellner 641 000 obserwujących i 7-9 . Lori Goldstein i Sarah Richardson

Reklama: Architekt wnętrz Wrocław

Jak zacząć z obserwowaniem influencerów w 2019 roku?

Wraz z rozwojem mediów społecznościowych odkrywanie nowych projektantów, influencerów i marek stało się łatwiejsze. Jednak wciąż jest wiele osób, które nie wiedzą, jak zacząć obserwować tych influencerów.

Oto kilka wskazówek, jak zacząć z następującymi influencerami w 2019 roku:

-Obserwuj influencera, którego lubisz

– Znajdź temat, który Cię pasjonuje

-Znajdź społeczność, która podziela Twoje zainteresowania

-Spójrz na to, co publikują na swoim kanale na Instagramie

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Styl Życia
Komentarze są zamknięte

Check Also

Zalety wypożyczania sprzętu budowlanego w porównaniu do zakupu: oszczędność kosztów i elastyczność.

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się sektorze budowlanym, przedsiębiorstwa i indywid…