Osoby, które mają często styczność ze środkami komunikacji publicznej muszą wiedzieć, że ich zdrowie jest narażone na poważny szwank. Dlaczego? Z czym trzeba się liczyć jeżdżąc autobusami czy tramwajami? W jaki sposób pomagają urządzenia ANTIMICROBIAL+? Jakie formy ochrony są zapewniane przez te sprzęty?

Komunikacja publiczna a możliwe zagrożenia dla naszego zdrowia

Nie brakuje Polaków, którzy codziennie podróżują środkami komunikacji publicznej. Wybierają autobusy, tramwaje, by dostać się do pracy, zrobić zakupy… Niestety, w trakcie pokonywania konkretnej trasy towarzyszą nam miliony niewidocznych drobnoustrojów. Są one zaś bardzo szkodliwe pod kątem naszego organizmu. Takie otaczające nas elementy, jak wirusy, bakterie, roztocza itp. nie są zauważalne, a mogą spowodować naprawdę poważne kłopoty. To przez nie chorujemy na rozmaite choroby. Często zaś w ogóle nie zdajemy sobie sprawy, że problem tkwi w nie do końca odpowiednio zabezpieczonych środkach komunikacji publicznej…

Ochrona pasywna

Obecnie coraz więcej osób stawia zatem na urządzenia z serii ANTIMICROBIAL+. Dlaczego? Dzięki nim jest możliwe skuteczne wyeliminowanie ze środków komunikacji publicznej wirusów, bakterii, roztoczy itp. Wszystko odbywa się błyskawicznie i bardzo pieczołowicie. Na dodatek urządzenia ANTIMICROBIAL+ działają w sposób całkowicie ekologiczny. Wszak niszczenie niewidocznych dla ludzi drobnoustrojów odbywa się bez konieczności zastosowania środków chemicznych.

Urządzenia ANTIMICROBIAL+ zapewniają m.in. ochronę pasywną. O co tutaj chodzi? To stała ochrona powierzchni konkretnego pojazdu. W tym celu zostały zastosowane specjalne tkaniny z certyfikatem. Tak samo, jak poręcze z powłokami antybakteryjnymi oraz fotele (z dodatkiem jonów srebra).

Ochrona aktywna

Poza tym sprzęty ANTIMICROBIAL+ gwarantują ochronę aktywną. Co warto wiedzieć na temat tego aspektu? Taka ochrona działa w trybie ciągłym. Zapewnia odpowiednią jakość powietrza na terenie danego pojazdu. Efektywnie chronieni przed drobnoustrojami są nie tylko pasażerowie, ale także kierowcy. Co zostało zaś zastosowane, by ochrona aktywna działała szybko i oczywiście niezawodnie? Chodzi m.in. o ozonatory. Gwarantują one precyzyjne czyszczenie rozmaitych powierzchni. Producenci ANTIMICROBIAL+ skorzystali także z technologii UVC. Odpowiada ona zaś za oczyszczanie powietrza oraz likwidowanie gazów smogowych. Warto również wspomnieć o bardzo nowoczesnych filtrach HEPA 14 (mają one skuteczność wynoszącą aż… 99,995%). Odpowiednie dobranie poszczególnych elementów sprawia, że urządzenia działają niezawodnie i są bardzo przydatne w środkach komunikacji publicznej.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Życie
Komentarze są zamknięte

Check Also

Jak zostać tłumaczem bez ukończenia studiów?

Studia są wymagające oraz wyczerpujące. Nie każdy chce się na nie wybrać. Czy jeśli naszym…