Udostępnij na Facebook Osoby, które mają często styczność ze środkami komunikacji publicznej muszą wiedzieć, że ich zdrowie jest narażone na poważny szwank. Dlaczego? Z czym trzeba się liczyć jeżdżąc autobusami czy tramwajami? W jaki sposób pomagają urządzenia ANTIMICROBIAL+? Jakie formy ochrony są zapewniane przez te sprzęty? Komunikacja publiczna a możliwe zagrożenia dla naszego zdrowia Nie brakuje Polaków, którzy codziennie podróżują środkami komunikacji publicznej. Wybierają autobusy, tramwaje, by dostać się do pracy, zrobić zakupy… Niestety, w trakcie pokonywania konkretnej trasy towarzyszą nam miliony niewidocznych drobnoustrojów. Są one zaś bardzo szkodliwe pod kątem naszego organizmu. Takie otaczające nas elementy, jak wirusy, bakterie, roztocza itp. nie są zauważalne, a mogą spowodować naprawdę poważne kłopoty. To przez nie chorujemy na rozmaite choroby. Często zaś w ogóle nie zdajemy sobie sprawy, że problem tkwi w nie do końca odpowiednio zabezpieczonych środkach komunikacji publicznej… Ochrona pasywna Obecnie coraz więcej osób stawia zatem na urządzenia z serii ANTIMICROBIAL+. Dlaczego? Dzięki nim jest możliwe skuteczne wyeliminowanie ze środków komunikacji publicznej wirusów, bakterii, roztoczy itp. Wszystko odbywa się błyskawicznie i bardzo pieczołowicie. Na dodatek urządzenia ANTIMICROBIAL+ działają w sposób całkowicie ekologiczny. Wszak niszczenie niewidocznych dla ludzi drobnoustrojów odbywa się bez konieczności zastosowania środków chemicznych. Urządzenia ANTIMICROBIAL+ zapewniają m.in. ochronę pasywną. O co tutaj chodzi? To stała ochrona powierzchni konkretnego pojazdu. W tym celu zostały zastosowane specjalne tkaniny z certyfikatem. Tak samo, jak poręcze z powłokami antybakteryjnymi oraz fotele (z dodatkiem jonów srebra). Ochrona aktywna Poza tym sprzęty ANTIMICROBIAL+ gwarantują ochronę aktywną. Co warto wiedzieć na temat tego aspektu? Taka ochrona działa w trybie ciągłym. Zapewnia odpowiednią jakość powietrza na terenie danego pojazdu. Efektywnie chronieni przed drobnoustrojami są nie tylko pasażerowie, ale także kierowcy. Co zostało zaś zastosowane, by ochrona aktywna działała szybko i oczywiście niezawodnie? Chodzi m.in. o ozonatory. Gwarantują one precyzyjne czyszczenie rozmaitych powierzchni. Producenci ANTIMICROBIAL+ skorzystali także z technologii UVC. Odpowiada ona zaś za oczyszczanie powietrza oraz likwidowanie gazów smogowych. Warto również wspomnieć o bardzo nowoczesnych filtrach HEPA 14 (mają one skuteczność wynoszącą aż… 99,995%). Odpowiednie dobranie poszczególnych elementów sprawia, że urządzenia działają niezawodnie i są bardzo przydatne w środkach komunikacji publicznej.
Przyszłość fotowoltaiki: Jak rozwój nauki i technologii może kształtować przyszłość energetyki słonecznej w nadchodzących dekadach?
Gdy zatęsknisz za domowym jedzeniem. Jedzenie to proces, który dostarcza naszemu organizmowi siły i energii – jest naszym paliwem …