Remont domu rodzi wiele wątpliwości co do tego, jakie elementy wyposażenia wnętrza wybrać. Musimy zastanowić się nad oświetleniem oraz nad tym, jaki żyrandol do salonu wybrać. Które modele się sprawdzą? Gdzie szukać ciekawych rozwiązań?

Żyrandole sklep internetowy

Bardzo ciekawym pomysłem jest poszukanie inspiracji w sklepie internetowym z żyrandolami. Bez wychodzenia z domu przeglądać będziemy unikalne rozwiązania, które sprawdzą się w wielu wnętrzach. Pamiętajmy o tym, że inną opcję dobierzemy do salonu urządzonego w stylu skandynawskim, jeszcze inną do klasycznego czy industrialnego pomieszczenia.

Dopasowanie do stylu wnętrza

Jeśli chodzi o styl skandynawski, tutaj sprawdzą się lampy drewniane i wykonane z przezroczystego szkła. Naturalne drewno dopasuje się do do przytulnych tkanin i minimalistycznego salonu. Okazuje się, że lampy z przezroczystymi kloszami bardzo gustownie się zaprezentują i nie przytłoczą wnętrza. Delikatny żyrandol przyciągnie uwagę i dopasuje  się do całości. Styl industrialny wymaga natomiast dopasowania kloszy na długich kablach lub z fantazyjnym podwieszeniem. Żyrandol pająk w tym przypadku cieszy się sporym uznaniem.

 

Klasyczny styl dominuje w wielu polskich mieszkaniach. Nie oznacza to, że wnętrze musi być nudne. Zastosujemy lampy z materiałowymi kloszami, które są proste i schludne. Często mniej znaczy więcej, dlatego nie przesadzajmy z doborem przytłaczającego żyrandola, które nie zaprezentuje się dobrze. Żyrandol posłuży nam przez długi czas, dlatego postawmy na dobrą jakość i unikalne wzornictwo.

 

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej VIP2
Komentarze są zamknięte

Check Also

Taxi w kulturze popularnej: od ikonicznych żółtych taksówek w Nowym Jorku do taxi w filmach i literaturze

Taxi, od dawna nieodłączny element miejskiego krajobrazu, zyskało swoje miejsce również w …