O krok od bankructwa jest też Saab. Szwedzki koncern motoryzacyjny, obecnie w rękach General Motors, od czerwca 2010 roku nie płaci kontrahentom. Firmę chcieliby przejąć Chińczycy, ale na to nie zgadzają się Amerykanie. Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, majątek przedsiębiorstwa przejmą wierzyciele. Zakrzyknąć by się chciało: Saabie, nie idź tą drogą!

PKO BP rozkręca ofertę dla krezusów. Na private banking w wydaniu największego polskiego banku mogą załapać się posiadacze co najmniej 1 min zł. Czyli ok. 12 tys. Polaków. Na pewno wszyscy przylecą do PKO BP, które ciągle kojarzy się z kolejkami do okienka po wypłatę emerytur.

W 2010 roku przepracowaliśmy bezinteresownie 25 mld godzin. GUS wyliczył, że wartość niezarobkowej pracy na rzecz ochrony środowiska, Kościołów i w formie pomocy rodzinie oraz znajomym sięgnęła ponad 38 mld zł. Dla porównania, deficyt budżetowy w 2011 roku może się zmieścić w 30 mld zł.

Nasza Klasa traci popularność. Nie kryjemy, że wybuch popularności tej witryny nieco nas dziwił, zastanawialiśmy się nawet, co takiego Polacy zaczęli pić, że tak zatęsknili za szkołą.

Razem ze spadkiem popularności NK.pl spada też spożycie wódki. To znak, ze odreagowaliśmy już szok, gdy po 30 latach dane nam było spotkać naszą miłość z 4B.

Alkoholizm w polskim narodzie z sukcesem zwalczają też komputery. W ubiegłym roku wydatki Polaków na gry komputerowe wzrosły o 33 proc., a na wódkę spadły o około 5 proc. Wniosek z tego, że gry robią dziś coraz łatwiejsze. Wcześniej to albo pół litra, albo od razu game over.

Katarzyna Kochańska, właścicielka sieci herbaciarni Herba Thea zrezygnowała z prowadzenia własnego lokalu. Teraz będzie uczyć rodaków, jak pić herbatę. My w tej kwestii wiemy tyle, że z prądem smakuje najlepiej przy lekturze najnowszego numeru Własnego Biznesu.

Spis treści:

Część – 1 https://wangielskimogrodzie.pl/na-nowy-rok-przybywa-franczyzy-na-barani-skok-cz-1/
Część – 2 https://wangielskimogrodzie.pl/na-nowy-rok-przybywa-franczyzy-na-barani-skok-cz-2/
Część – 3 https://wangielskimogrodzie.pl/na-nowy-rok-przybywa-franczyzy-na-barani-skok-cz-3/

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Styl Życia
Komentarze są zamknięte

Check Also

Zalety wypożyczania sprzętu budowlanego w porównaniu do zakupu: oszczędność kosztów i elastyczność.

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się sektorze budowlanym, przedsiębiorstwa i indywid…