Pomysł na dobry biznes

Idea Centrów Naturhouse doskonale sprawdza się również w świecie biznesu. Firma oferuje niezwykle korzystne warunki współpracy opartej na franczyzie. Dobrze prosperujący punkt jest zachętą dla osób, które chciałyby otworzyć własną działalność, ale nie mają oryginalnego pomysłu lub obawiają się konkurencji. – Naszym partnerom franczyzowym zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy, nieodpłatne szkolenia, bardzo wysoką, niespotykaną w innych branżach marżę oraz szybki zwrot inwestycji. Dodatkowo wspieramy wszystkie punkty Naturhouse, prowadząc szereg działań promocyjnych, które mają na celu wzrost zainteresowania marką wśród potencjalnych klientów. Nasi partnerzy przyłączają się zatem do znanej i silnej marki oraz otrzymują cenne know-how mówi Andrzej Gładysz, dyrektor Naturhouse Polska. Największą zaletą współpracy z Naturhouse są niewątpliwie atrakcyjność, dynamika i perspektywiczność samej branży, czyli podstawowe czynniki pozwalające liczyć na sukces w biznesie. Zachęcający jest również stosunkowo niewielki koszt inwestycji, który wynosi od 65 do 95 tyś zł, w zależności od stanu w jakim znajduje się lokal.Wszystkie te czynniki, sprawiają że Naturhouse jest bezkonkurencyjnym partnerem franczyzowym w swojej branży, czego dowodem są opinie dotychczasowych franczyzobiorców. – Od dłuższego czasu szukaliśmy własnego pomysłu na biznes. Po obserwacji rynku wybraliśmy firmę z rozpoznawalną i uznaną marką. Ponadto skusił nas szybki zwrot inwestycji przy zachowaniu umiarkowanie niskiego wkładu własnego – mówią Joanna i Marek Witkowscy, właściciele Centrum Naturhouse w Bydgoszczy i Koninie. – Pierwsze Centrum postanowiliśmy otworzyć we wrześniu 2008 r. w Bydgoszczy, wtedy gdy kryzys w Europie uwydatniał się coraz bardziej. Obaw było sporo, ale wybraliśmy sieć Naturhouse, która wypełniała lukę na lokalnym rynku. Od dnia otwarcia notujemy coraz większe zyski. Efektem tak dużego zainteresowania klientów było wprowadzenie dwuzmianowości pracy w bydgoskim Centrum oraz otwarcie nowego punktu w Koninie dodaje Joanna Witkowska, właścicielka.

Docenieni przez „Dziennik Gazetę Prawną”

Potwierdzeniem unikatowości Naturhouse jest pierwsze miejsce w krajowym rankingu firm franczyzowych w branży „ Apteki / Art. Zdrowotne „, organizowanym przez „ Dziennik Gazetę Prawną „. Organizatorzy rankingu przeanalizowali w sumie 151 sieci franczyzowych, aby sprawdzić, które z nich wymagają niewielkiego wkładu własnego, gwarantują szybki zwrot pieniędzy oraz zyski i warto w nie zainwestować. Naturhouse doceniono także w światowym rankingu Top 100 Global Franchises 2009, przyznając firmie dziesiąte miejsce, i pierwsze poza Stanami Zjednoczonymi, w międzynarodowym raporcie dotyczą cym sektora franczyzy.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Styl Życia

1 Komentarz

  1. […] Czytaj dalej: https://wangielskimogrodzie.pl/natura-hause-eksperci-w-reedukacji-zywieniowej-bezkonkurencyjny-pomys… […]

Check Also

Taxi w kulturze popularnej: od ikonicznych żółtych taksówek w Nowym Jorku do taxi w filmach i literaturze

Taxi, od dawna nieodłączny element miejskiego krajobrazu, zyskało swoje miejsce również w …