Dom Sport Polecane motocykle terenowe

Polecane motocykle terenowe

2 minut czytane
Możliwość komentowania Polecane motocykle terenowe została wyłączona
0
503

Aprilia Tuareg 660

Rynek średniozaawansowanych rowerów typu adventure jest tak gorący, że Aprilia wkracza na rynek ze swoim Tuaregiem 660. Z dwucylindrowym silnikiem o pojemności 660 cm3, wywodzącym się ze sportowego motocykla RSV4 firmy (z połową cylindrów), silnik wyraźnie ma swoje korzenie w osiągach. Jest to również ten sam silnik, którego Aprilia używa w RS660 i Tuono 660. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych modeli, Tuareg używa ramy kratowej zamiast ramy belki.

Reklama: Sklep motocyklowy Rybnik

Co wyróżnia ten motocykl?

Przede wszystkim zawieszenie o dużym skoku 9,4 cala, które pomaga Tuaregowi pokonywać przeszkody, a kombinacja kół 21/18 cali daje Aprilii wiele możliwości zastosowania różnych opon, które pasują do rodzaju jazdy terenowej/szosowej.

Mimo że Aprilia może nie ma tak szerokiej oferty motocykli terenowych, jak niektórzy inni producenci, Włosi sprawili jednak, że motocykl był wygodny podczas podróży offroudową trasą. Pręty są wysokie (ale nie za wysokie), a zbiornik jest idealnie wyprofilowany, aby motocyklista mógł stać i nadal czuć się komfortowo.

Performance Ride Control (APR-C) firmy Aprilia, który jest używany praktycznie w każdej nowej Aprilii, jest elektronicznym pakietem pomocy firmy. Dostępne są cztery tryby jazdy i regulowana kontrola trakcji, kontrola jazdy na kole, hamowanie silnikiem i, co ważne, ABS. Niektóre z tych funkcji są jednak powiązane z różnymi trybami jazdy.
Podsumowując, Tuareg 660 ma wszystkie odpowiednie atrybuty motocykla adventure o średniej wadze, a jego rajdowa stylistyka dodaje mu charakteru.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Naszelny
Załaduj więcej Sport
Komentarze są zamknięte

Check Also

Wolumetria twarzy a anatomia: jakie obszary można modelować?

Wolumetria twarzy stała się jednym z najbardziej pożądanych zabiegów w dziedzinie medycyny…