Status związku: wolna

Tak było w przypadku innego morderstwa, do popełnienia którego zabójcę pchnęło wydarzenie z wirtualnej rzeczywistości. 41-letniemu stolarzowi Edwardowi Richardsonowi od dłuższego czasu nie układało się z młodszą o 15 lat żoną Sarah. Kłócili się o pieniądze, które mężczyzna wydawał na narkotyki. Pretekstem do kłótni było także to, że Edward, który miał już dwójkę dzieci z wcześniejszego związku, nie chciał mieć kolejnych. Kłótnie doprowadziły do separacji. Sarah przeprowadziła się do rodziców.

Stało się to trzy tygodnie przed tym, jak zdecydowała się zmienić status swojego związku w facebookowym profilu na „wolna”. Kiedy 41 -latek odkrył to, wpadł w furię. Złapał za nóż i pojechał do domu, do którego przeniosła się 26-letnia fryzjerka. Siłą wyważył drzwi, wtargnął do sypialni i zaatakował ją nożem z tak wielką siłą, że cios złamał jej dwa żebra. Uderzał jeszcze 17 razy. Później uciekł z miejsca zbrodni, pojechał w odludną okolicę i tam podciął sobie żyły. Znaleziono go jednak po 40 minutach i odratowano. Dla Sarah nie dało się, niestety, już nic zrobić.

„Tym co zrobiłeś, zniszczyłeś całą rodzinę, jej rodziców, jej braci, jej szwagierkę i młode bratanice. Rodzice nazywali ją światłem ich życia. Zabijając ją w ich domu, naruszyłeś miejsce, w którym mieszkali przez 40 lat, i teraz nie mogą nawet wejść do sypialni Sarah”, mówił sędzia z brytyjskiego Stafford, kiedy wymierzał stolarzowi karę dożywotniego pozbawienia wolności, a minimalny czas, który ten miał spędzić za kratami, określił na 17 lat.

Ciąg dalszy artykułu  Śmierć czatuje na facebooku: https://wangielskimogrodzie.pl/tag/smierc-czatuje-na-facebooku/

Załaduj więcej podobnych artykułów
 • meble kuchenne

  Kuchnia otwarta

  Urządzając swoje pierwsze mieszkanie, właściciele najpierw ustalili co jest dla nich ważne…
 • Lewarek Żaba

  Jaki lewarek samochodowy wybrać? Lewarek – konieczny w naszym samochodzie. Nie da si…
 • Autorefraktometr – co to jest i na czym polega jego działanie?

  Autorefraktometr to urządzenie służące do przeprowadzania komputerowego badania wzroku pod…
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Życie
Komentarze są zamknięte

Check Also

Kuchnia otwarta

Urządzając swoje pierwsze mieszkanie, właściciele najpierw ustalili co jest dla nich ważne…