Dom Inne Szkolenia dla Geodetów Uprawnionych cieszą się dużą popularnością.

Szkolenia dla Geodetów Uprawnionych cieszą się dużą popularnością.

2 minut czytane
Możliwość komentowania Szkolenia dla Geodetów Uprawnionych cieszą się dużą popularnością. została wyłączona
0
19

Na początku lipca 2022 roku odbyły się dwa szkolenia w formie wideokonferencji przeprowadzone przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Zarówno szkolenie 6 lipca, jak i 8 lipca poprowadziła Agata Cieślińska (Geodeta Uprawniony – zakres 1 i 2).

Pierwsze szkolenie rozpoczęła jednak p. o. Główny Geodeta Kraju Alicja Kulka, która poinformowała liczną grupę słuchaczy, że przeprowadzane szkolenie jest pierwszym z cyklu organizowanych przez urząd dla różnych grup zawodowych, które zajmują się geodezją i kartografią. Następnie Agata Cieślińska z Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii omówiła szczegółowo tematy związane z rozgraniczaniem i podziałem nieruchomości (gruntów) oraz sporządzania dokumentacji do celów prawnych.

Reklama: Bydgoszcz geodeta

Drugie szkolenie, mające miejsce 8 lipca, także w formie wideokonferencji dotyczyło problematyki geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizowanych inwentaryzacji. Prowadząca odpowiedziała również na pytania przesyłane do GUGiK.

Oba spotkania zakończyły się sesją pytań, na które odpowiedzi udzielały: p.o. Główny Geodeta Kraju Alicja Kulka, Dyrektor Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej Adrianna Berenson, Zastępca Dyrektora Departamentu Informacji o Nieruchomościach Aneta Seremet oraz prowadząca szkolenie Agata Cieślińska.

Na zakończenie szkoleń p. o. Główny Geodeta Kraju Alicja Kulka zaprosiła uczestników na następne szkolenia, które będą organizowane przez GUGiK w formie online ale także stacjonarnie.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej sitab
  • Świece ręcznie robione

    Rękodzieło w nowej odsłonie W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie produktami wytwarzan…
  • Badanie USG ciąży

    Aparat do USG składa się z sondy i monitora. Obraz wyświetlany na monitorze pokazuje badan…
  • CIEKAWE ARANŻACJE KWIATOWE

    W sytuacji, gdy w salonie nie posiadamy zbyt wiele miejsca, a bardzo zależy nam na rozmies…
Załaduj więcej Inne
Komentarze są zamknięte

Check Also

Zmagasz się z depresją?

Już od jakiegoś czasu zmagasz się z depresją, a nawet ukrywasz ją przed całym światem nie …