Dom Inne Szkolenia dla Geodetów Uprawnionych cieszą się dużą popularnością.

Szkolenia dla Geodetów Uprawnionych cieszą się dużą popularnością.

2 minut czytane
Możliwość komentowania Szkolenia dla Geodetów Uprawnionych cieszą się dużą popularnością. została wyłączona
0
135

Na początku lipca 2022 roku odbyły się dwa szkolenia w formie wideokonferencji przeprowadzone przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Zarówno szkolenie 6 lipca, jak i 8 lipca poprowadziła Agata Cieślińska (Geodeta Uprawniony – zakres 1 i 2).

Pierwsze szkolenie rozpoczęła jednak p. o. Główny Geodeta Kraju Alicja Kulka, która poinformowała liczną grupę słuchaczy, że przeprowadzane szkolenie jest pierwszym z cyklu organizowanych przez urząd dla różnych grup zawodowych, które zajmują się geodezją i kartografią. Następnie Agata Cieślińska z Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii omówiła szczegółowo tematy związane z rozgraniczaniem i podziałem nieruchomości (gruntów) oraz sporządzania dokumentacji do celów prawnych.

Reklama: Bydgoszcz geodeta

Drugie szkolenie, mające miejsce 8 lipca, także w formie wideokonferencji dotyczyło problematyki geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizowanych inwentaryzacji. Prowadząca odpowiedziała również na pytania przesyłane do GUGiK.

Oba spotkania zakończyły się sesją pytań, na które odpowiedzi udzielały: p.o. Główny Geodeta Kraju Alicja Kulka, Dyrektor Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej Adrianna Berenson, Zastępca Dyrektora Departamentu Informacji o Nieruchomościach Aneta Seremet oraz prowadząca szkolenie Agata Cieślińska.

Na zakończenie szkoleń p. o. Główny Geodeta Kraju Alicja Kulka zaprosiła uczestników na następne szkolenia, które będą organizowane przez GUGiK w formie online ale także stacjonarnie.

  • Jak zostać projektantem wnętrz?

    Praca projektanta wnętrz bywa wymagająca, a ułatwieniem jest zdobycie wiedzy praktycznej i…
  • Poczta Kwiatowa

    Kiedy Poczta Kwiatowa może być pomocna? W wielu sytuacjach nawet nie zdajemy sobie sprawy …
  • Ile kosztuje pomoc drogowa?

    Jaki jest koszt wezwania pomocy drogowej? To zależy od tego, jakiej pomocy potrzebujesz, k…
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej sitab
Załaduj więcej Inne
Komentarze są zamknięte

Check Also

Znaczenie pozycjonowania w procesie budowania marki

Pozycjonowanie i jego znaczenie w procesie budowania marki Pozycjonowanie jest obecnie jed…